Ігор Кривецький офіційно став власником 65 га землі АТОвців у селі Стрілки

13 вересня цього року ТзОВ «Еко ферма Едем» офіційно стало власником 65,51 га в селі Стрілки Перемишлянського району. На кадастровій карті це три ділянки, які призначені для ведення особистого селянського господарства. За даними Держгеокадастру, нормативно грошова оцінка трьох ділянок становить 353,12 тис.₴ Про це пишуть «Наші гроші», передає Львівський портал. Об этом сообщает dumping.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 2019.08.470х200
WordPress Slideshow

Офіційною засновницею «Еко ферми Едем» ще донедавна була головна бухгалтерка відпочинкового комплексу Edem Resort Medical & SPA Галина Середницька. Проте кілька місяців тому засновником фірми стало ТОВ «Узлісся», кінцевим бенефіціаром якого є колишній народний депутат від ВО «Свобода» Ігор Кривецький, якого ще називають головним фінансистом цієї політсили.

Як було відомо раніше, три ділянки загальною площею у 65,51 га поблизу Стрілок були утворені з паїв площею 2 га, які сільська рада Стрілок надала учасникам АТО та місцевим мешканцям для ведення сільського господарства ще у 2017 році.

На початку 2019 року ці 29 ділянок були об’єднані у три великі ділянки та передані у приватну власність. Тривалий час на Публічній кадастровій карті інформація про власність була прихована. Чиновники Держгеокадастру, як обласні, так і районні, відмовлялись надати відповідь і на офіційні запити.

Серед власників ділянок по 2 га, з яких були сформовані ділянки для Кривецького, були й одіозні львівські активісти. Зокрема, відомі участю у вуличних акціях у Львові члени «Української спілки учасників АТО» та засновники житлово-будівельних та обслуговуючих кооперативів «Патріот-1, -2, -3». Це Олег Дудок, Андрій Різничок та Костянтин Дерюгін. Свою ділянку у Стрілках віддав чи продав «Еко фермі Едем» і заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи в/ч А0284 Володимир Барбарич.

Також кілька ділянок тут сільська рада надавала місцевим мешканцям, які мають безпосередній стосунок до Edem Resort Medical & SPA. Це керівник служби безпеки цього курорту Юрій Волковський, або директор готелю Edem Resort &SPA та готелю «Жорж» Олег Магулка. Крім того батько, брат та сестра Олега Магулки також отримували тут по 2 га, які стали частиною великих ділянок.

Як пише видання, раніше фірми афільовані з Ігорем Кривецьким, вже стали власниками 52 га через масовий викуп землі сільськогосподарського призначення людьми з оточення Ігоря Кривецького. Викуповували земельні ділянки, в тому числі, в учасників АТО та їхніх родичів. Тоді лише головна бухгалтерка підприємства Галина Середницька скупила 25 ділянок на території Стрілківської сільради. Фактично тепер Ігореві Кривецькому належить понад 110 га в Перемишлянському районі.

На фото – Ігор Кривецький зі своєю дружиною Ольгою Філатовою-Кривецькою на території виноградника готелю Edem Resort (світлина з Facebook Edem Resort Medical & Spa)


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/11/05/igor-kryvetskyj-ofitsijno-stav-vlasnykom-65-ga-zemli-atovtsiv-u-seli-strilky”

ТОП новости

Разное

Вход