Прогулянка ярмарком на Михайлівській: що варто подивитися? Фоторепортаж

Прогулянка ярмарком на Михайлівській: що варто подивитися? Фоторепортаж

З 3 жовтня в Житомирі, на вулиці Михайлівській, стартував ярмарок продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва України та Білорусії, що відбувся в рамках Другого форуму регіонів. Об этом сообщает 53kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

На пішохідній Михайлівській було представлено харчову, текстильну, декоративну та промислову продукції.

Ще з самого ранку житомиряни із особливою цікавістю розглядають вітчизняні вироби, а також вироби з Білорусі. Україна представила вироби з натуральних каменів та тканин, вироби з лози та соломи. Крім того, можна було придбати українські вина та інший алкоголь.

Білорусь представила солодощі, кисломолочну продукцію, вироби з морепродуктами, також вироби хенд-мейд, прикраси, текстиль. Найбільші черги біля палаток з Білоруськими цукерками.

0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0

Бачимо цікаві та незвичайні вироби з дерева та оргкла. Дар’я, представниця сімейної майстерні «Бублик» з Білорусі, розповіла про те, як виготовляють незвичайні брошки:

«Ми виготовляємо з дерева брошки і самостійно, вручну, розфарбовуємо. Також нам сподобалося органічне скло, тому вирішили вирізати такі брошки і з нього».

Йдемо далі, бачимо українського виробника. Єдине в Україні легальне підприємство з видобутку бурштину «Сонячне ремесло» пропонує неймовірно гарні прикраси з «каміння сонця».

«Ми пропонуємо різну продукцію з бурштину: прикраси, декоративні речі, ми пропагуємо, що бурштин – це дуже гарний і сильний енергетично камінь. Важливо те, що ми видобуваємо бурштин без шкоди для природи і легально».

Рухаємося далі. Неподалік фонтану розмістилися майстрині, що виготовляють вироби з лози та соломи. Представниця Білорусі розповідає про традиції сіноплетіння:

«Ми популяризуємо збереження традицій і культури сіноплетіння, виготовлення виробів з лози, деревини і натуральних тканин».

В кінці Михайлівської розмістилися вироби зі скла українського виробника:

«Ми виготовляємо дзеркала, проте у якості предметів інтер’єру – картини зі скла. Це виглядає незвичайно, проте дуже привертає увагу», — розповідає керівник підприємства, Михайло.

Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/progulyanka-yarmarkom-na-mihaylivskiy-scho-varto-podivitisya-fotorepor-10948500.html”

ТОП новости

Разное

Вход