«Хоч на природу»: Зеленський вимагає від Київської ОДА виселитися зі столиці

Зараз Київська обласна держадміністрація знаходиться в центрі Києва і ділить одну будівлю з Центральною виборчою комісією України — «Хоч на природу»: Зеленський вимагає від Київської ОДА виселитися зі столиці
Зараз Київська обласна держадміністрація знаходиться в центрі Києва і ділить одну будівлю з Центральною виборчою комісією України
Раніше Київська обладміністрація планувала переїхати у Вишгород Об этом сообщает mixednews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент України Володимир Зеленський доручив новопризначеному голові Київської облдержадміністрації Михайлу Бно-Айріяну перенести офіс ОДА з Києва в одне з міст столичного регіону. Про це він сказав під час представлення нового очільника області, повідомляє KV.


«У мене є питання. А ми можемо перенести ваше засідання (президент мав на увазі офіс. – Ред.) з Києва в область? Щоб розуміти проблеми області — потрібно перебувати в області», — заявив Зеленський.


У свою чергу, Бно-Айріян повідомив, що зараз адміністрація знаходиться в центрі Києва і ділить одну будівлю з Центральною виборчою комісією України.


«Якщо є таке завдання (переїхати. – Ред.), ми готові це зробити. Але це буде опенспейс», — відповів Бно-Айріян президенту.


Зеленський своє завдання підтвердив. «Та будь ласка. Хоч на природу», — пожартував він.


Нагадаємо, 10 липня президент Володимир Зеленський призначив Михайла Бно-Айріяна головою Київської обласної державної адміністрації.


Як повідомлялося, Вишгородська міськрада не залишає надій на переїзд губернатора і адміністрації Київської облдержадміністрації в місто. Нове сусідство дозволить збільшити надходження до міського бюджету від виплачуваних КОДА податків.


Приміщення на березі Київського моря, куди раніше планувала переїхати адміністрація столичного регіону, виведено зі сфери управління Фонду держмайна і передано владі Київщини. Втім, пакувати валізи поки рано. Новонабутий об’єкт потребує ремонту, а це справа нешвидка.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/hoch-na-prirodu-zelenskiy-vimagaje-vid-kijivskoji-oda-viselitisya-zi-stolici-608989.html”

ТОП новости

Разное

Вход