НБУ програв апеляцію за позовом екс-співвласника ПриватБанку


Шостий апеляційний адміністративний суд 13 травня відхилив апеляційну скаргу Національного банку України (НБУ) на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 2 березня 2018 року, яким було задоволено позов колишнього акціонера ПриватБанку кіпрської компанії Triantal Investments Ltd, йдеться в повідомленні НБУ на його сайті, передає delo.ua.

Як заявив начальник управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук, на слова якого посилається прес-служба, НБУ не погоджується з рішенням суду та готується до подання касаційної скарги. При цьому він зазначив, що порядок і підстави для проведення планових та позапланових перевірок у банках регламентуються відповідним положенням Нацбанку і в разі виявлення суттєвого погіршення фінансового стану банку НБУ має підстави для проведення відповідної перевірки.

«Перевірка фінансової стійкості банків, особливо системно важливих, є не тільки одним із пріоритетних завдань регулятора, що є складовою забезпечення фінансової стабільності в Україні, а й належить до його виключних повноважень, закріплених законом. Саме тому варто зважено підходити до вирішення спорів, в яких оскаржуються наглядові дії Національного банку з метою забезпечення стабільної роботи банківської системи», – сказав В.Григорчук.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/nbu-prohrav-apeliatsiiu-za-pozovom-eks-spivvlasnyka-pryvatbanku/” Об этом сообщает glamurchik.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Разное

Вход