Представників районних та обласних рад запрошують на навчання у фахових майстернях


Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає новий сезон фахових майстерень у рамках проекту ПУЛЬС. Об этом сообщает zagolovki.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідно до запитів Полтавської області, практикуми проводитимуться: 11 січня 2019 року – на тему: «Інноваційні можливості економічного зростання регіонів» та 5 квітня 2019 року – на тему: «Бізнес-планування діяльності закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування».

Формат фахових майстерень передбачає роз’яснення законодавства у відповідній сфері, а також механізмів його реалізації на практиці. Також обговорюватимуться проблемні питання у діяльності рад та шляхи їх подолання.

Записатися на навчання можна за телефоном: 044-484-05-66 або надіславши листа на адресу електронної скриньки: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Учасниками навчання можуть стати представники районних рад та обласної ради Полтавщини.

Навчання безкоштовне.

Довідково: фахові майстерні організовуються в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Джерело статті: “http://np.pl.ua/2018/10/predstavnykiv-ra-onnykh-ta-oblasnykh-rad-zaproshuiut-na-navchannia-u-fakhovykh-ma-sterniakh/”

ТОП новости

Разное

Вход