У Кличка обіцяють, що Подільсько-Воскресенський міст запрацює за 2 роки

У Кличка обіцяють, що Подільсько-Воскресенський міст запрацює за 2 роки Фото: facebook.com/permalink.php

Обіцянку добудувати міст дав директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов у Facebook. Об этом сообщает tp0542.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Шостий автодорожній міст через р. Дніпро в Києві запрацює вже за два роки", — написав він.

За словами Симонова, відкриття автомобільного сполучення Подільсько-Воскресенським мостом дозволить побудувати лінію метро на найбільший житловий район Троєщина-Вигурівщина-Воскресенка та розвантажити Північний міст.

"На сьогодні на Подільсько-Воскресенському мосту ведуться роботи з монтажу в’язів на ділянці через р. Дніпро. Окрім цього, проведені роботи зі зварювання стиків арки, влаштовано дорожнє покриття з гусасфальту на естакаді на Трухановому острові та в урочищі Горбачиха, встановлено опори на Рибальському півострові та на дамбі Русанівських садів", — написав Симонов.

У свою чергу мер Києва Віталій Кличко повідомив, що проектна пропускна спроможність моста – 60 тисяч авто на добу.

"За умови належного фінансування нам потрібно приблизно 2 роки, щоб запустити міст. А потім можна буде говорити вже і про будівництво метро. Ми повинні цей проект реалізувати", — заявив мер столиці.

Кличко нагадав, що Подільсько-Воскресенський міст будують з 2003-ого року. За всі роки на міст витратили близько 5 мільярдів гривень бюджетних коштів. Для завершення будівництва потрібно ще 7 мільярдів гривень.

Кличко зазначив, що в планах на наступний рік – завершити роботи на основному перегоні, прибрати опори, які підтримують арочну конструкцію.

Також необхідно прибрати декілька незаконно побудованих дач, які заважають подальшому просуванню будівництва. Ці справи нині розглядаються у судах.

Читайте також: Кличко і нардеп Микитась розіграли тендер на ремонт Шулявського мосту під себе, — розслідування

Нагадаємо, в травні минулого року Містобудівна рада Києва підтримала варіант реконструкції дорожньої розв’язки біля станції метро "Шулявська", який передбачає будівництво дорожньої петлі і знесення приміщень заводу "Більшовик". Спочатку КМДА розглядала сім варіантів реконструкції.

Згодом повідомлялося, що з 1 травня в Києві починається підготовка до реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Однак початок активної фази реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві перенесли, оскільки Київрада мала розглянути петицію з альтернативним варіантом реконструкції.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/u_klychka_obitsyayut_shcho_podilskovoskresenskyy_mist_zapratsyuie_za_2_roky_268496.html”

ТОП новости

Разное

Вход