У луцькому університеті відкрили сучасну швейну лабораторію


Сучасну високотехнологічну лабораторію швейної індустрії відкрили у Луцькому національному технічному університеті. Зокрема, в ній займатимуться учні структурних підрозділів ЛНТУ, студенти кафедри дизайну, також планується співпраця з управлінням освіти області, адже на Волині є чимало закладів, які готують фахівців цієї галузі.

Відкриття відбулося 9 жовтня у Луцькому національному технічному університеті.

Так, перед початком відкриття ректор Петро Савчук розповів, що проект стосується розвитку кластеру легкої промисловості в аспекті швейної індустрії на Волині, тобто сьогодні відкривається унікальна лабораторія швейної індустрії, яка виконуватиме багатоцільову функцію, зокрема і сприяння якісній підготовці фахівців спеціальності «технології легкої промисловості», і промоція сучасних технологій швейної індустрії, і проведення різних навчальних майстер-класів, а також заходи по підвищенню кваліфікації.

«Лабораторія сприятиме зменшенню відтоку нашої молоді за кордон. Відкриттям цієї лабораторії ми переслідуємо мету розвитку економіки регіону, підсилення його іміджу», — зазначив Петро Савчук.
Своєю чергою, президент-голова правління асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт зауважила, що компанія «Softorg» відкриває вже третю подібну лабораторію в українських університетах, адже раніше подібні лабораторії з’явилися у Києві та Хмельницькому.

«Ми знаємо, якими важливими є сьогодні технічні спеціальності для легкої промисловості. Тому відкриття лабораторії сприятиме вирішенню кадрових питань», — наголосила Тетяна Ізовіт.
Потому представник компанії «Softorg»та Петро Савчук підписали угоду про співпрацю.
А далі усі присутні попрямували до лабораторії, яку урочисту відкрили, перерізавши символічну стрічку.
Зокрема, у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини Петро Савчук розповів, що в лабораторії встановлені найсучасніші екземпляри швейного обладнання, яке коштує сотні тисяч гривень. З його слів, окрім самих швейних машин, університет отримає провідні матеріали та додаткове оснащення, яке дозволить повноцінно користуватися цими машинками, а не використовувати лише, як дослідні моделі. Тобто повноцінно проводитиметься виробниче навчання, підвищення кваліфікації, також існує ймовірність, що в перспективі на цій базі готуватимуть навчальних майстрів, а не лише долучати учнів профтехзакладів.

Він наголосив, що зараз є домовленість з управлінням освіти області, тож університет буде координаційним центром в області по навчанню та підвищенню кваліфікації по швейних спеціальностях.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutskomu-universyteti-vidkryly-suchasnu-shveynu-laboratoriiu/” Об этом сообщает novosti-mira.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Разное

Вход