У Лімницю – з піснею: для франківських пенсіонерів влаштували додатковий відпочинковий заїзд. ВІДЕО

Сьогодні у відпочинковий табір "Лімниця", що у селі Вістова Калуського району, вирушив четвертий заїзд "людей золотого віку".


Нагадаємо, в Івано-Франківську мерія організувала табір для літніх людей на базі муніципального ЛОК "Лімниця". Об этом сообщает joinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Планували три заїзди. Та у зв’язку з популярністю проекту і великою кількістю охочих влаштували додатковий – четвертий.

"Надійшло багато звернень. Ми розглянули можливість додаткового заїзду, мерія додала коштів – і сьогодні в "Лімницю" відправився четвертий заїзд", – каже директор департаменту соціальної політики Василь Семанюк.

Від початку вересня за муніципальною програмою для "людей золотого віку" в "Лімниці" безплатно відпочили 127 франківських пенсіонерів. День перебування у таборі обходиться в 240₴

Теперішній заїзд вирушив з піснею.

"Всі, хто зголосився і подав заяви, всі поїхали, – додає Василь Семанюк. – Практика показала, що люди задоволені. Тож наступного року програма буде продовжена".

У табір в "Лімницю" зголошувалися пенсіонери у віці 60-65 років і старші. У програмі відпочинку для них були передбачені спортивні та культурні заходи, майстер-класи. Зокрема, з літніми франківцями на відпочинку малювали викладачі Івано-Франківської дитячої художньої школи.

"Наші жінки – активніші. Дуже мало зголосилося на відпочинок чоловіків", – констатував організатор табору.

Чоловікам на наступний сезон обіцяють запис поза чергою.

А поки що в додатковий заїзд вирушили самі "дівчата".

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/u_limnytsyu__z_pisneyu_dlya_frankivskyh_pensioneriv_vlashtuvaly_dodatkovyy_vidpochynkovyy_zaizd_video_69620.html”

ТОП новости

Разное

Вход