ММА: Хабіб Нурмагомедов «знищив» епатажного МакГрегора (ВІДЕО)


У Лас-Веґасі (США) в октаґоні T-Mobile Arena завершився бій за титул найсильнішого в UFC в легкій вазі. Чинний чемпіон Хабіб Нурмагомедов з Дагестану (27-0) знищив епатажного ірландця Конора МакГрегора (21-4), а потім ще й влаштував ґрандіозну бійку після завершення поєдинку. Про це пише канал 24. Об этом сообщает bimba-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Росіянин Хабіб Нурмагомедов переміг ірландця Конора МакГрегора у головному бою вечора UFC 229. Бій закінчився достроково.

У четвертому раунді ірландець здався після задушливого прийому, який провів Нурмагомедов.

Таким чином Хабіб залишився і далі без поразок (27-0 за всю карєру, 11-0 в UFC). У той час як МакГрегор зазнав другої поразки у кар’єрі у змішаних єдиноборствах. Таким чином, Нурмагомедов захистив титул чемпіона UFC в легкій вазі.

Як Хабіб знищив Конора на канвасі і влаштував побоїще поза ним: аналіз бою   — фото 280701

Перемігши, Хабіб почав згадувати Конору і його команді усе сказане перед боєм. Спершу він збирався добивати вже переможеного суперника, але потім почув щось неприємне з-за сітки, кинув у тому напрямі кляпом і прудко, немов молода вівця через гірський потічок, перестрибнув через огородження, збираючись побити когось із тренерів ірландця.

У цей час МакГрегор потрохи прийшов до тями і щойно сфокусував погляд на влаштованих на трибунах безладах, як йому в голову прилетіла подача від якогось могутнього кавказця з команди Нурмагомедова. Тепер масове побоїще перекинулося й на октаґон.

Врешті, завершилося все втручанням поліції. Сторони розтягнули з великими труднощами, а чемпіонського пояса дагестанцеві в рингу не вручили. Переможцем його оголосили в порожньому октаґоні. Однак наслідки звичних для боїв у Дагестані, але диких для цивілізованого світу безладів можуть бути найнепердбачуванішими, аж до дискваліфікації і виключення Нурмагомедова з UFC.

Як Хабіб знищив Конора на канвасі і влаштував побоїще поза ним: аналіз бою   — фото 280700

Також по свіжих слідах повели мову й про негайну депортацію чемпіона і про заборону подальшого в’їзду на терени США.

Варто зазначити, що росіянин за бій отримає 2 мільйони доларів. МакГрегор ж за бій заробив 3 мільйони доларів. Обоє бійці також отримають відсоток від доходу за трансляцію поєдинку.

Наразі зрозуміло одне: якщо Нурмагомедов і МакГрегор домовляться про бій-реванш, за вартістю це протистояння може стати не лише найдорожчим в історії UFC, а й усіх видів єдиноборств загалом, включаючи торішній стомільйонник МакГрегора і Флойда Мейвезера у боксі.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/мма-хабіб-нурмагомедов-знищив-епат/”

ТОП новости

Разное

Вход