"Росія не відступить": У Держдумі РФ лякають Ізраїль російською армією

​Російський політик Франц Клінцевич вирішив налякати Ізраїль можливостями російський армії. Він стверджує, що російські С-300 набагато ефективніші, ніж літаки ВПС США "F-35".

Франц Клінцевич Об этом сообщает azov-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Клінцевич натякнув на те, що така техніка не зможе дати відсіч РФ, якщо та буде вести свої операції на території Сирії, передають Патріоти України.

Депутат вважає, що Ізраїль грає з вогнем і може обпекти. Він не цурався різких висловлювань, не рахуючись з іншою стороною.

"Операційні можливості наших ВВС такі, що батареї С-300 не обмежують їх ефективність", — повідомив якось міністр армії Ізраїлю. Міністр спробував розкрити очі світу на те, що озброєння Ізраїлю може відповісти на будь-яку агресію.

Однак відповісти теж вирішив проросійський політик Клінцевич. Він заявив, що "Росія не відступить", натякнувши на можливий конфлікт між сторонами. "Думати, що Росія здасть назад — це не просто помилка, а серйозна помилка. Ізраїль прекрасно знає Російську Федерацію і її менталітет. І нехай ніхто не хвилюється: С-300 можуть виконати свою роботу якісно", — сказав Клінцевич.


Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/rosiia-ne-vidstupyt-v-derzhdumi-rf-liakaiut-izrail-rosiiskoiu-armiieiu-249803.html”

ТОП новости

Разное

Вход