Турчинов передав військовим 16 танків та БТР

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов під час візиту до Харкова у середу, 3 жовтня, передав українським військовим 16 модернізованих танків.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прес-службу РНБО. Об этом сообщает infoborona.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зазначається, що українська армія отримала модернізовані танки Т-80 та Т-64БВ, БТР-4 нового покоління, а також військову вантажну техніку.


"Під час глибокої модернізації та переоснащення танків були впроваджені нові конструктивні рішення — розроблено та встановлено автоматичну систему управління вогнем з лазерним далекоміром, балістичним обчислювачем та комплексом керованого озброєння, що також дозволяє вести вогонь керованими ракетами", - зазначив Турчинов.


Також секретар РНБО підкреслив, що рівень захисту та конструктивні зміни, внесені з урахуванням використання БТР-4 у бойових умовах, "зробили її однією із найбільш ефективних бойових машин у Збройних силах України".


"Для виготовлення цієї військової техніки було задіяно чотири потужних харківських підприємства — Харківський бронетанковий завод імені Малишева, Харківське конструкторське бюро машинобудування імені Морозова, Балаклійський ремонтний завод та Харківський завод спеціальних машин", — додав він.


Загалом, за словами серкетаря РНБО, з початку року українські підприємства відповідно до державного оборонного замовлення виробили та модернізували понад 2000 одиниць озброєння та військової техніки.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/turchynov_peredav_viyskovym_16_tankiv_ta_btr_297001.html”

ТОП новости

Разное

Вход